PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 434
oceny
7,7 10 1 184434
7,8 32
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

Rady dla Jimmy'ego Markuma. Primo po pierwsze: Jak wlazłeś na drogę cnoty, to z niej nie złaś!
Primo po drugie: Jak chcesz wyręczać bostońska policję za pomocą kozika, to zaczekaj co
najmniej 24 godziny. I primo po trzecie: Nie zadawaj się z kobietami pokroju Annabeth Markum,
bo to żmija gorsza niż Lady Makbet, co inaczej niż jej wrażliwa siostra Celeste, ma zero
skrupułów i moralności ani za grosz. Niestety 7/10.

ocenił(a) film na 7
bez_imienny

Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami:)

Za takie a nie inne zakonczenie odjalem jeden punkt i tez dalem 7

ocenił(a) film na 6
bez_imienny

Weź pod uwagę, że Celeste swoim "wyznaniem" wbiła mężowi gwóźdź do trumny. De facto to zginął przez nią. Potem idiotka panikuje, że Dave zaginął.

ajli

Ale ona nie ma skłonności psychopatycznych i nie wie też że Jimmy je ma. Więc skąd miała wiedzieć, że tamten zabije jej męża. Była przerażona, zaniepokojona swoimi obawami i się nimi podzieliła.

ocenił(a) film na 8
Yennzmorza

Każdy myślący człowiek, by się tego domyślił. Ok, była idiotką, ale to ją tłumaczy tylko w małym stopniu, poza głupotą miała wiele więcej negatywnych cech i to ta psychopatyczna żona Jimmiego wychodzi przy niej na dobrą.

ocenił(a) film na 7
bez_imienny

A mi się wydaje, że Jimmy tak na prawdę się nie zmienił, nie wyszedł na prostą do końca. Natury nie oszukasz. Plus jego żonka, z punktu widzenia normalnego człowieka wydaje się być stuknięta, ale z drugiej strony, wyszła za mężczyznę, który wyszedł z więzienia więc ma najwyraźniej po prostu inne wartości. W tym wszystkim najbardziej mi żal Celeste, głupio zrobiła "donosząc" na męża, jednakże można to tłumaczyć paniką... nie wiem co bym na jej miejscu zrobiła. Pewnie bała się o tym powiedzieć policji, bo bała się posądzenia o pomoc w zniszczeniu dowodów (wyprała ubrania) plus Jimmy był jej przyjacielem. Szkoda, ze nie zamknęli Jimmiego, należało mu się.

ocenił(a) film na 8
bez_imienny

Celeste i moralność? Zachowałą się niewybaczalnie i powinna popełnić samobójstwo z powodu wyrzutów sumienia, gdyby rzeczywiście była wrażliwa. Nie ma dla niej usprawiedliwienia i była jak dla mnie największym antybohaterem tego filmu, żona Jimmiego jest przy swoim mężczyznie na dobre i na złe, Celeste zaś doprowadziła do jego śmierci, oskarżając go jedynie na podstawie rozhisteryzowanych przeczuć.

kryszti

primo to on powinien powiedziec zonie prawde sekundo wowczas nie doszlo by do tragedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones