PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132371}

Kurczak

The Mudge Boy
7,0 475
ocen
7,0 10 1 475
Kurczak
powrót do forum filmu Kurczak

mocny

ocenił(a) film na 9

podobał mi sie, choc takie obrazy mną troche wstrzasaja.
ale o to chodzilo.
kolejna kreacja, ktora pokazala, ze Hirsch jest swietnym aktorem i idealnie dobiera role.

norting_

zgadzam sie... jesli film sprawia ze po jego zakonczeniu nie dokonca wiem co myslec o jego fabule, sklania do przemyslen, to jest to dla mnie dobry film, a ten wlasnie taki byl. Hirsch rewelacja!

Delerith_Aranel

Bardzo ciekawy film, dający do myślenia.

Sephiroth_Jokelainen

Młody chłopak, który nie wie czy jest gejem, czy nie. Dziwne + strata matki, rozpacz ojca.
Nigdy bym nie przypuszczał, że bohater zabije swego "przyjaciela". W dodatku w tak makabryczny sposób.

Lord_LOZ_Escape

Coś takiego?!
Hm.. Znowu o gejach, a w opisie nic na ten temat nie zauważyłem.
Jeśli jednak Boromir twierdzi, że bohater filmu zabił swego 'przyjaciela' (czyżby geja?). No, ale nie wiadomo dlaczego?! Więc chyba kiedyś obejrzę ten film /tak z czystej, a może i głupiej, ciekawości/. Czyżby przyczyną była homofobia wśród gejów?!??

ocenił(a) film na 9
komentarz

......
Mi sie film bardzo podobał. Duncan miał 14 lat. Perry ile mogł miec?
Bo nie sadze ,ze mial 14 bo nie wyglada na tyle ;)

ocenił(a) film na 8
komentarz

To chodziło o to, że zabił przyjaciela nie geja - człowieka, tylko kurę :)

Metaxa

Trzeba było nie wyjaśniać, założę się, że mina byłaby niesamowita jak osobnik o nicku "komentarz" zobaczyłby końcówkę filmu i odkrył, że nie ma sensu gdybać o czym jest film, tylko trzeba go poprostu obejrzeć:)

Ja gorąco polecam, chociaż mam opory przed obejrzeniem go po raz drugi, bo strasznie mnie dołuje. Ale mimo wszystko uważam, że jest bardzo dobry.

... "zabił przyjaciela nie geja - człowieka, tylko kurę" <rotfl> (sorki ale mnie to zdanie bawi:D)

ocenił(a) film na 9
Delerith_Aranel

Rzeczywiście świetny, mocny film. Za każdym razem robi na mnie tak samo duże wrażenie. Hirsch (zresztą nie tylko on) zagrał na najwyższym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones